Світові обсяги споживання електричної енергії неупинно зростають. Так у 2018 р. її використання зросло на 2,3% у порівнянні з попереднім. За даними Міжнародного енергетичного агентства на 2030 р. прогнозується споживання 33,4 трлн кВт*год., а у 2050 р. – 41,3 трлн кВт*год.
Україна теж не відстає від світових тенденцій. Станом на кінець 2018 р. виробництво електроенергії в державі зросло на 2,5%. Що не може не тішити – все більших обертів набирає використання відновлюваних джерел енергетики як серед побутових споживачів, так і в промисловості.
Наша компанія протягом останніх 4 років в різних напрямках допомагає заробляти та заощаджувати, використовуючи енергію Сонця.
Зрошування на сонячній енергії
Системи автономного водопостачання та зрошування на сонячній енергії від AlMax Solar дозволяють здійснювати зрошення сільгоспугідь водою зі свердловин, криниць або відкритих водойм там, де відсутні мережі електропостачання. Системи сумісні з будь-якими насосами з асинхронними двигунами.
Сонячні системи зрошування працюють вдень, коли світить сонце. Вони є повністю автономними та не потребують обслуговування чи присутності людини. Обладнання, що входить до складу систем (фото-модулі та перетворювачі частоти АВВ) є високоефективним та надійним.
Окупність за рахунок економії палива для генератора настає вже за 4 сезони використання. Щоденно Ви будете мати більше 8 годин ефективної роботи та 83% економії пального генератора!
Сонячна теплогенерація для підприємств
Сонце може працювати в промисловості і сільському господарстві. За допомогою геліотермальних установок сонячне тепло можна використовувати у виробничих процесах, де потрібно нагрівати рідкі або газоподібні робочі середовища до температур 60-80°C, або, де необхідно перегрівання охолоджених теплоносіїв для їхнього подальшого нагрівання понад 100°C.
Геліосистеми можуть використовуватися для підігріву води для мийних ліній на бутилюванні, для низькотемпературної пастеризації харчової продукції, підтримання температурного режиму в інкубаторах, підтримання високих температур в сушильних камерах, підігріву води для мийки худоби та нагріву технологічних середовищ для протікання хімічних процесів.
Застосування геліосистем в промисловості забезпечує підприємствам до 70% економії енергоносіїв! Проста інтеграція в будь-яку технологічну схему з мінімумом необхідного обладнання гарантує низькі початкові інвестиції, які окупляться вже за 3 роки!
Що таке «зелений тариф»?
«Зелений тариф» – це спеціальні фінансові умови, що дозволяють приватним домогосподарствам ставати учасниками національного Енергоринку і не тільки споживати, але й продавати вироблену домашніми сонячними електростанціями електроенергію в електромережу загального користування.
При цьому ціна, за якою домогосподарства можуть продавати електроенергію, більше ніж в 3 рази перевищує ціну, за якою вони її купують для своїх потреб – 5,54 грн/кВт/г (продаж) проти 1,68 грн/кВт/г (купівля).
«Зелений тариф» для підприємств
В Україні «зелений тариф» для підприємств дозволяє продавати сонячну електричну енергію Енергоринку за спеціальними цінами: 0,15€/кВт для наземних станцій та 0,16€/кВт для станцій, що розміщені на дахах промислових підприємств, офісних чи адміністративних будівель.
Тарифи на викуп електроенергії за «зеленим тарифом» гарантовані державою до 2030 року і зафіксовані в законі України «Про електроенергетику».
На сьогоднішній день сонячна електростанція під «зелений тариф» є однією з найбільш вигідних інвестицій для підприємців, що володіють достатньою кількістю незадіяних площ.
Підключення потужної мережевої сонячної електростанції до «зеленого тарифу» – непростий процес, як з технічної, так і організаційної та юридичної точок зору.
Наші спеціалісти готові повністю взяти на себе всі аспекти створення нового енергетичного бізнесу для Вас:
- спроектувати мережеву станцію у відповідності до всіх вимог наглядових органів;
- підібрати та поставити повний комплект обладнання, починаючи від фотомодулів та інверторів, і закінчуючи кріпленнями та роз’ємами;
- здійснити монтаж обладнання на території замовника;
- виконати запуск та наладку станції;
- супроводжувати процес юридичного оформлення підключення на всіх етапах.
Електропостачання віддалених об’єктів
Встановлення автономної станції – ідеальне рішення, якщо підключення споживачів до загальної електромережі ускладнене. Такі станції відрізняються від мережевих наявністю акумуляторів і контролерів заряду. Для споживачів, що працюють тільки влітку, немає необхідності в установці дублюючих джерел електроенергії. Для споживачів, що працюють цілий рік, рекомендується використання дублюючих джерел (бензиновий генератор, вітрогенератор і т.д.). Автономна електростанція може бути використана як у промисловості, так і для побутових потреб.
Електропостачання торгових точок
Автономні станції на постійному струмі – чудове рішення для енергопостачання торгових точок. Для установки такої станції Вам не потрібно погоджувати об’єкт з постачальником електроенергії та підписувати договори, Ви просто купуєте обладнання і встановлюєте його. А використання систем постійного струму знизить втрати на перетворенні. Завдяки рішенням компанії AlMax Solar, Ви зможете встановити торгову точку в будь-якому місці, не прив’язуючись до існуючих електромереж.
Тож дозвольте Сонцю заробляти!
almax-solar.com.ua • almax.solar@gmail.com • almax-solar.shop
м. Херсон, пр. Ушакова 4-А +38 (050) 800-51-87
• м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського 126-Б +38 (067) 957-61-61