Ткаченко Лариса Володимирівна,
Комерційний директор ТОВ НВП «ФОРПОЛIМЕР»
Дозвольте Вам запропонувати поліуретанове футерування обладнання, завдяки якому ви зможете поліпшити і модернізувати його, подовжити термін експлуатації, скоротити витрати та підвищити рентабельність виробництва.
Поліуретанове футерування – це технологія захисту від зносу і корозії металевих та бетонних поверхонь обладнання.
Найбільше дошкуляє злагодженій роботі елеваторів швидке зношення самопливного обладнання, тому мова піде про футерування поліуретаном самопливного обладнання.
Давайте розглянемо досвід наших Замовників. При використанні сталевих самопливів сухе зерно (особливо кукурудза, ячмінь та соя) дуже швидко протирає стінки сталевих секторів, перехідних патрубків, самопливних труб. Заміна зношених самопливів вимагає великих матеріальних і часових витрат. Тому часто ремонт здійснюється найшвидшими і доступнішими методами: підв’язкою гуми, брезенту або наварюванням металевих латок в місцях розсипу зерна. І, залежно від терміну служби, ми маємо до ста відсотків самопливів, закритих зовні латками і підв’язками.
Але що ми залишаємо всередині? А всередині ми залишаємо добре заточені каскади ножів, що подрібнюють все, що рухається їм назустріч. Звісно, через дроблення і травмування зерна збільшуються втрати і знижується сортність продукції. В результаті – елеватори зазнають мільйонні збитки.
Але вирішення цієї проблеми є. Нашим підприємством ще в далекому 2011 році було запропоновано футерування (захист) поліуретаном внутрішньої поверхні самопливного обладнання.
Поліуретан ми обрали не випадково:
- еластичність і пружність поліуретану оберігають зерно від травмування, значно менше утворюється пилу, знижується шум;
- стійкий до стирання поліуретан захищає стінки самопливів від зносу, що значно подовжує термін їх експлуатації;
- великий робочий діапазон температури поліуретану (від -60°С до +150°С) дозволяє застосовувати його у будь-яких кліматичних умовах та виробничих процесах;
- високі вологостійкість і хімічна стійкість поліуретану захищають внутрішні поверхні самопливів від корозії;
- екологічна чистота поліуретану дозволяє застосовувати його навіть для зберігання питної води.
Фахівцями ТОВ НВП «ФОРПОЛIМЕР» розроблені різні методи футерування самопливів:
- футерування готовими вставками у зношені і нові самопливи;
- футерування методом гарячої адгезії;
- футерування методом заливки поліуретану;
- футерування поліуретановими листами, армованими просічним листом;
- футерування поверхонь сталевими листами, вкритими шаром поліуретану;
- комбіновані методи футерування.
Усі ці методи випробувані на діючих елеваторах України.
А вигідність пропозиції легко порахувати, якщо при зниженнi дроблення зерна хоча б на 2%, а практика показала, що це 3-5%, дають додаткову вигоду в розмірі вартостi сортового зерна. Візьміть за приклад 100-тисячний елеватор, 2% збереженого зерна становить 2000,0 т, що складе значно більшу суму, ніж затрати на футерування. От і рахуйте додатковi прибутки.
В підсумку ще раз відмітимо, що поліуретанове футерування не лише забезпечить безперебійну роботу обладнання впродовж п’яти-семи років, знизить витрати на ремонт і заміну устаткування, але й принесе мільйони і мільйони додаткових прибутків завдяки зниженню втрат і поліпшенню сортності зерна.
З найкращими побажаннями,
Ткаченко Лариса Володимирівна,
Комерційний директор ТОВ НВП «ФОРПОЛIМЕР»
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, дзвоніть за телефонами:
(098) 793-93-15
(066) 045-98-88