Міжсекційні фільтри все частіше використовуються у польових обприскувачах, однак на даний момент це скоріше додатковий елемент, а не стандартна комплектація. Проте чи знаєте Ви про переваги, які отримуєте, застосовуючи фільтри?
Використання міжсекційних фільтрів допоможе зекономити дорогоцінний час! Яким чином? Все дуже просто. Встановлюючи міжсекційні фільтри, фактично можна забути про необхідність очищення чи заміни ситечок у форсунках протягом усього періоду польових робіт. Так, якщо обприскувач має 12-метрову штангу, то перед початком робіт треба почистити 3 міжсекційних фільтри замість 24 маленьких ситечок, що знаходяться у кожній форсунці. І при цьому робочі параметри розпилювачів не зміняться протягом усього процесу обприскування.
Аналогічна ситуація має місце у випадку вибору щільності (mesh) сита для конкретного розпилювача. Щоб уникнути засмічення дрібними домішками двоструменевих розпилювачів необхідно встановити щільніше сито. В такому випадку, розумне рішення – придбати набір сит до міжсекційного сита різної щільності і замінювати їх в залежності від потреб, замість того, щоб розбирати корпус кожного розпилювача.
Завдяки використанню сита з нержавіючої сталі міжсекційний фільтр бренду Agroplast надзвичайно зручний у використанні та обслуговуванні, і, у той же час, зберігає свої параметри протягом усього періоду використання, на відміну від сит, виконаних з пластику. Сітка не змінює своїх розмірів та форми навіть при високому тиску, тому вона служить багато років. Міцність сітки дозволяє безпечно чистити фільтр, навіть за допомогою мийки високого тиску. У свою чергу, завдяки прозорій склянці відстійника ви легко бачите бруд, не розкручуючи фільтр.
Час, який можна заощадити під час польових робіт, важко переоцінити. Загально розповсюджена практика серед фермерів – це чищення або заміна засмічених фільтрів у форсунках навіть під час обприскування. Цей процес є досить трудомісткий, а в подальшому може спричинити протікання форсунки. Чому? Використовуючи ущільнювачі з еластомеру, слід враховувати те, що вони піддаються деформації. Після відкручування та повторної установки ковпака, ущільнювач може більше не прилягати так щільно і, таким чином, перестає виконувати свою роль. У цьому випадку найкраще застосовувати силіконові прокладки. Мембрани та прокладки Verdesil, які пропонує Agroplast, виготовлені зі спеціально підібраних силіконових сумішей, які, навіть після багаторазового відкручування та закручування, не змінюють свою форму.
Як виявляється, використання міжсекційних фільтрів має багато переваг, і це фактично питання часу, коли вони будуть встановлюватись як стандартні на всіх польових обприскувачах.