Біопал: Як налагодити рентабельний бізнес на рослинних рештках

2 Червня 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №65

Статьи Агротехнологии Біопал: Як налагодити рентабельний бізнес на рослинних рештках
Біопал

Обладнання «Біопал» для виробництва паливних брикетів за технологією «Піні-Кей» дає змогу переробляти усі види рослинної сировини.

Більшість фермерів так чи інакше змушені вирішувати проблему відходів зерноочистки та наявності грубих пожнивних решток на полі, скажімо, після кукурудзи чи соняшнику. Водночас доводиться платити чималі кошти за використання природного газу для сушіння зерна та опалення приміщень.

БіопалЦей комплекс проблем можна подолати за допомогою єдиного рішення – технології «Біопал», котра передбачає виробництво паливних брикетів розміром 5х5х30 см з будь-якої сировини рослинного походження, до складу якої входить лігнін.

Це: деревина, солома сільгоспкультур, полова, сіно, подрібнені відходи деревини, тирси, мікрощепи, лушпиння соняшника, торф та інші відходи с/г переробки, що містять лігнін. Фактично паливні брикети, теплотворна здатність яких аналогічна вугіллю, можна самостійно виготовляти навіть з бур’янів, кущів деревини, що ростуть на узбіччі доріг.

З цією метою ПП «Біопал» пропонує обладнання вітчизняного виробництва, за допомогою якого відбувається подрібнення, пресування та виробництво готових паливних брикетів. Готова технологічна лінія може встановлюватися у будь-якому пристосованому приміщенні чи на подвір’ї. Продуктивність виготовлення паливних брикетів перебуває в межах 250-300 кг/год.

Отриману продукцію можна використовувати у всіх видах топок: опалювальних котлах, зерносушарках тощо. Таким чином, будь-яке фермерське господарство може самостійно забезпечувати себе фактично безкоштовною альтернативою природного газу, дизелю та інших видів палива.

За наявності великої кількості сировини, на базі обладнання «Біопал» можна започаткувати додатковий бізнес, виготовляючи паливні брикети на продаж чи спрямовуючи їх на опалення об’єктів соціальної інфраструктури, якими опікуються агровиробники.

Зазначимо, що в Україні таким чином створено вже десятки нових підприємств у сільській місцевості, засновники яких виготовляють паливні брикети з хмизу, соломи, відходів деревообробки тощо.

Все обладнання виготовляється в Україні і є конструктивно простим та зручним у роботі. Зі свого боку ПП «Біопал» забезпечує введення техніки в експлуатацію, безкоштовне консультування та постачання комплектуючих


+380500503838
+380969699803
biopal.com.ua